menuordersearch
behtarinketab.ir

کتاب آموزش پیلاتس برای ناهنجاری های قامتی بیماری ها و آسیب ها | انتشارات حتمی , چاپ چهارم 1398 ,

موجود
آموزش پیلاتس برای ناهنجاری های قامتی بیماری ها و آسیب ها
 کتاب آموزش پیلاتس
...
کتاب آموزش پیلاتس برای ناهنجاری های قامتی بیماری ها و آسیب ها | انتشارات حتمی
(0)
(0)
چاپ چهارم 1398
رنگ و مدل کالا
چاپ چهارم 1398
تعداد عدد
قیمت کالا
114,900 تومان
معرفی کتاب

یکی از کتاب های کاربردی در زمینه ورزش پیلاتس که توسط خانم شهرزاد خرازان به زبان فارسی ترجمه شده است کتاب آموزش پیلاتس برای ناهنجاری های قامتی بیماری ها و آسیب ها است. کتاب آموزش پیلاتس نوشته جین پترسون و به زبان انگلیسی است. اکنون کتاب به چاپ چهارم خود رسیده که توسط انتشارات حتمی منشر و به بازار کتاب معرفی شده است.

موضوع: تربیت بدنی - رشته های ورزشی - پیلاتس
نوع جلد: شومیز
قطع: رحلی

نوع چاپ: رنگی
نوبت چاپ: 4
سال چاپ: 1398
شابک: 9786003551152
تعداد صفحات: 486
وزن: 1400 گرم

راهنمای خرید کتاب

پیشگفتار کتاب

ایده گردآوری این متن سالها پیش در زمانی که برای نخستین بار در امر آموزش حرکات موزون مشغول شده بودم به ذهنم خطور کرد. امیدوارم در اختیار قرار دادن این ابزار آموزشی برای مربیان حرکات موزون و سایر رشته های ورزشی و همچنین پزشکان و کارشناسان حوزه توانبخشی مفید واقع شود.
تا جایی که به خاطر دارم، به موسیقی و حرکات موزون علاقه مند بودم. در زمان کودکی یادگیری باله را در استرالیا شروع کردم و با گذشت سالها به یک ورزشکار حرفه ای تبدیل شدم. و با این حال، مصدومیت شدیدی که به آن دچار شدم مرا از ادامه فعالیت حرفه ای خود بازداشت و بیشتر به سمت فعالیت های آموزشی هدایت کرد. دوره مصدومیت من مصادف با زمانی بود که به تحصیل در رشته پرستاری مشغول بودم.

تحصیل در این رشته و کسب علم آناتومی بدن انسان و آشنایی با مشکلات پزشکی رایج به علایق من در زمینه پیشگیری از بروز آسیب و ارتقا سطح سلامت از طریق اصلاح سبک زندگی، وضعیت بدنی صحیح و تکنیکهای ورزشی افزود. به دنبال تمایل دائمی که در من وجود داشت، دریافتم که موفقیت ورزشکاران دارای استعدادهای فوق العاده و بالرین های نخبه نه تنها نتیجه زحمات آنهاست، بلکه به کیفیت ذاتی ساختمان بدنی، وضعیت بدنی و الگوهای حرکتی آنها نیز بستگی دارد. همچنین تلاش کردم این نکته را دریابم که صرف نظر از استعداد و توانایی ذاتی افراد چگونه همیشه خطر آسیب های ورزشی، به خصوص حین تمرینات شدید، وجود دارد.

logo-samandehi
با ما در تماس باشید
تهران - خیابان انقلاب - رو به روی سینما بهمن - جنب بانک صادرات - ساختمان افق - پلاک 1360 - طبقه اول
تلفن تماس : 8 صبح تا 8 شب (پشتیبانی تلفنی و تلگرام)
09194443263 (محمد حسنی)
09330544059 (مجتبی حسنی)
facebooktwiteryougoogleaparat